brochure - QuiSommesNous
fermer

Profesjonalne narzędzia i materiały przemysłowe

(48)32 671 11 21Od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

Mój Koszyk

O FirmieARROW

bannière

Katalogi materiałów przemysłowych

Zapoznaj się z naszymi katalogami online

OTELO, narzędzie na końcu linii

Od ponad 30 lat OTELO, dystrybutor profesjonalnych narzędzi i artykułów przemysłowych, oferuje wysokiej jakości narzędzia do obróbki i konserwacji.
Narzędzie skrawające HSS i węglikowe, mocowanie uchwytu narzędziowego do wiertarek, frezów, rozwiertaków. Narzędzia tokarskie do metalu oraz całe wyposażenie obrabiarek i warsztatów.
Tak więc w katalogu OTELO znajdziesz wszystkie narzędzia mechaniczne niezbędne do produkcji i obróbki metalu poprzez usuwanie wiórów: docisk kolanowy i mocowanie mechaniczne, imadła frezarskie i wiertarskie, dzielniki i metrologia do kontroli w toku lub na końcu produkcji. Prawdziwy punkt kompleksowej obsługi, oferujemy również materiały ścierne, narzędzia ręczne, przenośne elektronarzędzia i narzędzia pneumatyczne.
W świecie MRO OTELO z biegiem lat rozszerzyło swoją ofertę o produkty do konserwacji: smarowanie i smarowanie, śruby, PPE, narzędzia do drewna, przenoszenie, podnoszenie i meble warsztatowe.
Dzięki ponad 180 000 referencji narzędzi na stronie internetowej ww.otelo.fr znajdziesz wyposażenie niezbędne do funkcjonowania fabryki. A jeśli nie możesz znaleźć potrzebnego narzędzia w naszym katalogu, skontaktuj się z naszymi zespołami sprzedaży, wspólnie z naszymi partnerami produkcyjnymi znajdziemy rozwiązanie.

Katalog Otelo

visuel brochure

METALWORKING

Obowiązuje od 18 stycznia do 22 kwietnia 2023 roku