Profesjonalne narzędzia i materiały przemysłowe

(48)32 671 11 21Od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

Mój Koszyk

O FirmieARROW

Absolutna
satysfakcja

Gwarancja

Jedno z zakupionych wierteł nie odpowiada Twoim wymaganiom? Wolisz inny kolor pojemników na narzędzia? Bywa i tak. Jeśli nie są Państwo zadowoloni z zakupów, OTELO zgadza się na zwrot lub wymianę materiału zgodnie z ogólnymi warunkami sprzedaży. Nasz serwis posprzedażowy jest po to, by słuchać, znaleźć szybkie rozwiązanie wszystkich problemów i zaproponować najlepsze usługi:
Tel : (32) 673 14 78 Faks (32) 678 27 14.
Jeśli produkt jest niedostępny, nasz zespół od razu zaoferuje Państwu produkt zastępczy, spełniający te same kryteria, co pierwotnie wybrany artykuł.

Szczegółowe dane techniczne

Na bieżąco aktualizujemy nasz katalog, biorąc pod uwagę prośby i sugestie naszych Klientów.

Gwarancja ceny

Ceny podane w katalogu są pewne i nie ulegają zmianie do momentu wydania nowej wersji katalogu. Ceny podane w katalogu pozostają cały czas takie same, niezależnie od zmian na rynku i kursów walut. Nasi klienci nie muszą się obawiać niespodzianek w momencie składania zamówienia.

Jasne i precyzyjne opisy produktów.

Nasz katalog powstał z myślą o Tobie. Nasze produkty zostały podzielone na 10 głównych grup, każda pozycja jest jasno opisana. Spis treści pozwoli w prosty sposób znaleźć rodziny produktów, które Cię interesują.