Profesjonalne narzędzia i materiały przemysłowe

(48)32 671 11 21Od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

Mój Koszyk

O FirmieARROW

Dostawa

Dostawa Standardowa

Dostarczamy zamówiony towar w ciągu 48 godzin! Dzisiaj zamówienie – pojutrze dostawa! Wszystkie zamówienia na towary magazynowe o wadze do 20 kg, złożone do godziny 16:00 dnia roboczego zostają wysłane tego samego dnia i dostarczone do klienta w ciągu 48 godzin. Jeżeli dostawa ma się wydłużyć, wysyłamy pisemną informację o zaistniałej sytuacji.

Dostawy Specjalne

Zawsze staramy się dopasować do specjalnych życzeń naszych klientów. W przypadku specyficznego środka transportu, różnych adresów do dostawy i faktury, itp. – prosimy po prostu zaznaczyć na zamówieniu. Gwarantujemy dostawę zgodnie z życzeniem!

Dostawa Ekspresowa

w przypadku bardzo pilnych dostaw „na wczoraj“ zawsze znajdujemy rozwiązanie – wysyłamy dedykowanych kurierów 24 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu. Informacja o Aktualnym Stanie Realizacji Zamówienia Nasz system logistyczny informuje aktualnym stanie realizacji zamówienia. Generalnie dostarczamy towar magazynowy o wadze do 20 kg w ciągu 48 godzin. Towary magazynowe o wadze powyżej 20 kg są dostarczane w ciągu 7-10 dni. O chwilowym braku produktów w magazynie natychmiast informujemy i jeżeli możliwe proponujemy zamienniki towarowe. Działanie sił wyższych, wydłużających czas dostawy, jest od nas niezależne i nie możemy ponosić za nie odpowiedzialności.

Dostawa Bezłatna

Na terenie Polski zamówiony towar wraz z opakowaniem dostarczany jest bezpłatnie na miejsce do klienta przy wartości zamówienia netto bez podatku VAT minimum 700 zł. Wyjątek stanowią dostawy ekspresowe oraz wysyłki towarów ciężkich o wadze powyżej 20 kg. Dla zamówień o wartości netto poniżej 700 zł doliczane są koszty transportu i opakowania w kwocie netto 20 zł.